O firmie

 

 

 DLACZEGO SUPERNOVA DEPIL FIRMY HELIA-D JEST TAK WYJĄTKOWA 

Supernova Depil firmy Helia-D to naukowo opracowana formuła wosków, w której zastosowano najwyższej jakości składniki pochodzące od międzynarodowych dostawców. Dzięki temu woski nie są podatne na zmiany sezonowe i jakiekolwiek problemy z gładką konsystencją, które występują w przypadku stosowania wyłącznie naturalnie pozyskiwanych żywic.

Supernova Depil firmy Helia-D jest woskiem o niskiej temperaturze. Nakłada się go cienką warstwą, dzięki temu konieczna jest mniejsza ilość aplikacji. Ma to również wpływ na pewniejsze i mocniejsze chwytanie pojedynczych włosków oraz na bardziej precyzyjne depilowanie. Dzięki temu cały zabieg zajmuje mniej czasu, a przy tym jest bardziej wydajny. Pozwala to na przeprowadzenie zabiegu depilacji na większym obszarze ciała, w krótszym czasie, co jest niezwykle istotne podczas profesjonalnej pracy w salonach kosmetycznych. 

Wszyscy profesjonaliści doceniają szybką aplikację wosku i jego usuwanie, przy równoczesnej maksymalizacji efektów. 

Supernova Depil firmy Helia-D jest elastycznym i sprężystym woskiem, który jest przede wszystkim skuteczny przy nakładaniu i usuwaniu. Oprócz tego nie łamie się i nie pęka na żadnym etapie zabiegu. Warto jednak uważać na pewne czynniki, które mogą wpłynąć na działanie produktu, należą do nich: 

Temperatura, która nie jest odpowiednia do depilacji woskiem
pozostawienie wosku na skórze dłużej niż jest to zalecane,
nierównomierne nakładanie wosku na skórę. Różnica w grubości warstw może powodować szybsze wysychanie w cieńszych miejscach, co wpływa na skuteczność usuwania produktu. 

Wszystkie produkty zostały opracowane z myślą, nie tylko o profesjonalistach, ale także o osobach początkujących. Nadają się do depilacji wszystkich rodzajów skóry, w tym również skóry wrażliwej. Wosk do depilacji Supernova Depil firmy Helia-D, jest delikatny, miękki i łatwy w użyciu, dzięki czemu cały zabieg jest mniej nieprzyjemny. Ponadto, dzięki technikom Melindy, kosmetyczki mogą trenować odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów i zmniejszać ryzyko pojawienia się podrażnień związanych z depilacją woskiem.

Firma INT Global Hub sp z o.o jest głównym autoryzowanym dystrybutorem produktów na rynek polski. Zapewniamy wsparcie oraz szkolenia z naszych produktów dążąc do rozwoju rynku oraz zbudowania społeczności, która tak jak tysiące innych użytkowników pokocha nasz koncept My Wax My Way. 

Każdy może poczuć różnicę, dzięki tej unikalnej, recepturze czystego wosku. 

   

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl