AKCESORIA

Paski do wosku, o wysokiej wytrzymałości, nie powodujące otarć. Pasek podczas aplikacji  powinien być mocno dociskany dłonią do skóry, tak aby usuwanie włosów było jak najbardziej skuteczne. Drewniane szpatułki są wykorzystywane do nakładania wosku na ciało i powinny być natychmiast utylizowane, w celu zapobiegania jakimkolwiek zakażeniom. Do ochrony podgrzewaczy wosku idealnie nadają się kołnierze do wosku. Specjalne wkłady/pojemniki na wosk przeznaczone są do przechowywania kostek wosku w podgrzewaczach. Rękawiczki winylowe zapewniają pełną higienę i sterylność pracy. Należy używać ich przez cały czas wykonywania zabiegów z wykorzystaniem wosku. 

  • Paski wosku 100m mogą zostać pocięte na kawałki o wymiarach 500 x 20 cm.  
  • Paski wosku można zamówić jako 100 lub 200 już pociętych pasków. 
  • Drewniana szpatułka do ciała jest przeznaczona do stosowania na ciele i powinna być wyrzucona po nałożeniu wosku. Drewniana szpatułka do twarzy jest przeznaczona do depilacji brwi, ust, nosa i uszu.  
  • Kołnierze na wosk chronią podgrzewacz przed zalaniem woskiem podczas zabiegu i powinny być regularnie wymieniane. Kołnierze na wosk Supernova Depil są nowoczesne, praktyczne i nadają podgrzewaczowi atrakcyjny wygląd. 
  • Pojemniki/wkłady na wosk służą do zabezpieczenie podgrzewacza podczas uzupełniania wosku w kostkach. Dzięki temu płynny wosk nie znajduje się bezpośrednio w podgrzewaczu.. Jest to ekonomiczna opcja do stosowania różnych rodzajów wosku w salonie. 
  • Rękawiczki winylowe, w przeciwieństwie do rękawiczek lateksowych, nie przyklejają się do wosku podczas przeprowadzania zabiegu, co zdecydowanie zwiększa komfort użytkowania.  

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl